UWAGA SŁUCHACZE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO DLA DOROSŁYCH I SZKOŁY POLICEALNEJ!!!

ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2017/2018 ROZPOCZYNAJĄ SIĘ
15-16 WRZEŚNIA 2017 R
.

 

 

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

UCZNIÓW, KTÓRZY OD TEGO ROKU SZKOLNEGO BĘDĄ UCZNIAMI SZKÓŁ: LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH I SZKOŁA POLICEALNA PODCZAS PIERWSZEGO ZJAZDU ZAPRASZAMY DO SEKRETARIATU W CELU PODPISANIA UMOWY O NAUKĘ.

 

W roku szkolnym 2017/2018 obowiązuje ubezpieczenie NW płatne 35,00 zł na rok, dotyczy to każdej klasy szkół zaocznych, jeżeli ktoś rezygnuje z powyższego ubezpieczenia zobowiązany jest złożyć rezygnację do sekretariatu podczas pierwszego zjazdu.

 

 

PLAN 15,16.09.2017

PLAN 29,30.09.2017

PLAN 13,14.10.2017

PLAN 20-21.10.2017

PLAN 27-28.10.2017

PLAN 17-18.11.2017

PLAN 24-25.11.2017

PLAN 01-02.12.2017

PLAN 08-09.12.2017

PLAN 15-16.12.2017

PLAN 05-07.01.2018

PLAN 12-13-14.01.2018

PLAN 19-20-21.01.2018

 

 

 

 

 

 

 

W-M ZDZ w Olsztynie

Szkoły WMZDZ w Olsztynie

Kursy w WMZDZ w Olsztynie

Projekty unijne w WMZDZ w Olsztynie

Placówki WMZDZ w Olsztynie

Prawo jazdy - 10% zniżki dla słuchczy szkoły