Prowadzimy nabór do Gimnazjum dla Dorosłych do klasy II i III na rok szkolny 2017/2018

Gimnazjum dla Dorosłych

Celem szkoły jest umożliwienie  spełnienia obowiązku szkolnego lub obowiązku nauki osobom nieletnim, pełnoletnim zaś  nadrobienie zaległości edukacyjnych.

Gimnazjum jest ważnym etapem edukacji, ponieważ otwiera drogę do dalszego kształcenia,  zdobycia dowolnego tytułu zawodowego lub nabywania innych uprawnień  zawodowych. Realizujemy program Ministerstwa Edukacji Narodowej. Słuchacze Gimnazjum dla Dorosłych w Nidzicy otrzymują legitymacje uprawniające do zniżek na przejazdy i bilety wstępu. Nauka kończy się państwowym egzaminem gimnazjalnym organizowanym w naszej szkole.

Organizacja nauki:

• Gimnazjum dla Dorosłych jest 3-letnią szkołą, która kończy się egzaminem gimnazjalnym,
  • Kształcenie odbywa się w systemie zaocznym (zjazdy weekendowe, 2 razy w miesiącu).

Wymagane dokumenty:

• Oryginał świadectwa szkoły podstawowej
  • Świadectwo ukończenia I lub II klasy Gimnazjum /w przypadku starania się o przyjęcie do klasy II lub III/
  • 2 zdjęcia

ZADZWOŃ I ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!