Biwak

W dniach 4-6 czerwca 2018 uczniowie klas trzecich Zasadniczej Szkoły Zawodowej Centrum Edukacji ZDZ w Nidzicy, pod opieką wychowawcy p. Agnieszki Strzelewskiej oraz p. Małgorzaty Łamejko przebywali na biwaku w malowniczej miejscowości Warchały. Podczas biwaku podopiecznych czekało wiele atrakcji. Czas mijał głownie na aktywności fizycznej (m. in. na grze w piłkę siatkową, piłkę nożną, tenisa, spacerach po terenie ośrodka) oraz wszelkiego rodzaju grach i zabawach integracyjnych, przygotowanych przez opiekunów (m. in. grze w podchody czy grach planszowych). Zorganizowano również ognisko, na które zaproszono dyrektora szkoły, p. Jacka Skwarskiego oraz wicedyrektor p. Beatę Deptułę. Wyjazd był świetną okazją do odpoczynku od szkolnej codzienności. Z pewnością młodzież przywiozła z trzydniowego biwaku niezapomniane wspomnienia. Z racji, że niedługo opuści ona szkolne mury, ten wyjazd był jedną z ostatnich okazji do spotkania się oraz spędzenia czasu we własnym gronie. Poniżej kilka pamiątkowych zdjęć.  

 

 

 

Wycieczka - Olsztyn

21 maja 2018 r. klasy I technikum oraz I branżowa Centrum Edukacji ZDZ w Nidzicy, pod opieką wychowawców p. Karoliny Kucińskiej oraz p. Beaty Deptuły, wybrały się na wycieczkę do Olsztyna.

Pierwszym punktem kilkugodzinnej wycieczki była projekcja filmu fantastycznonaukowego „Rampage: Dzika furia”, poruszającego problem inżynierii genetycznej. Pełna akcji oraz lekko humorystyczna historia spotkała się z dobrym przyjęciem ze strony uczniów, którzy pilnie śledzili losy przedstawionych bohaterów.

Po pokazie filmu, nadszedł czas na kolejną atrakcję wycieczki, zakładającą aktywne spędzenie czasu. Podopieczni naszej szkoły wybrali się do olsztyńskiego Parku Trampolin – centrum rekreacyjno-sportowego, gdzie uczestniczyli w półtoragodzinnej sesji sportowej. Podczas tego czasu mogli połączyć wysiłek fizyczny ze świetną wspólną zabawą. Ten etap wycieczki okazał się dla młodzieży szczególnie atrakcyjny. Uczniowie już nie mogą doczekać się kolejnego wyjazdu.

 

 

 

 

W-M ZDZ w Olsztynie

Szkoły WMZDZ w Olsztynie

Kursy w WMZDZ w Olsztynie

Projekty unijne w WMZDZ w Olsztynie

Placówki WMZDZ w Olsztynie

Prawo jazdy - 10% zniżki dla słuchczy szkoły