UWAGA SŁUCHACZE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO DLA DOROSŁYCH!!!

ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 ROZPOCZYNAJĄ SIĘ
14-15 WRZEŚNIA 2018 R
.

 

 

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

UCZNIÓW, KTÓRZY OD TEGO ROKU SZKOLNEGO BĘDĄ UCZNIAMI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO DLA DOROSŁYCH PODCZAS PIERWSZEGO ZJAZDU ZAPRASZAMY DO SEKRETARIATU W CELU PODPISANIA UMOWY O NAUKĘ.

 

W roku szkolnym 2018/2019 obowiązuje ubezpieczenie NW płatne 27,00 zł na rok, dotyczy to każdej klasy szkół zaocznych, jeżeli ktoś rezygnuje z powyższego ubezpieczenia zobowiązany jest złożyć rezygnację do sekretariatu podczas pierwszego zjazdu.

 

PLAN NA NOWY ROK SZKOLNY 2018/2019

HARMONOGRAM ZJAZDÓW semestr wiosenny

PLAN 14-15.09.2018

PLAN 28-29.09.2018

PLAN 05-06.10.2018

PLAN 19-20.10.2018

PLAN 26-27.10.2018

PLAN 09-10.11.2018

PLAN 16-17.11.2018

PLAN 23-24.11.2018 

PLAN 07-08.12.2018

PLAN 14-15.12.2018

PLAN 04-05.01.2019

PLAN 11-12.01.2019

PLAN 18-19.01.2019

PLAN 08-09.02.2019

PLAN 15-16.02.2019

PLAN 22-23.02.2019

PLAN 08-09.03.2019

PLAN 15-16.03.2019

PLAN 29-30.03.2019

PLAN 05-06.04.2019

PLAN 12-13.04.2019

PLAN 26-27.04.2019

PLAN 10-11.05.2019

PLAN 24-25.05.2019

PLAN 07-08.06.2019

PLAN 14-15.06.2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAN NA ROK SZKOLNY 2017/2018

PLAN 15,16.09.2017

PLAN 29,30.09.2017

PLAN 13,14.10.2017

PLAN 20-21.10.2017

PLAN 27-28.10.2017

PLAN 17-18.11.2017

PLAN 24-25.11.2017

PLAN 01-02.12.2017

PLAN 08-09.12.2017

PLAN 15-16.12.2017

PLAN 05-07.01.2018

PLAN 12-13-14.01.2018

PLAN 19-20-21.01.2018

DODATKOWY TERMIN EGZAMINÓW

PLAN 09-10.02.2018

PLAN 16-17.02.2018

PLAN 02-03.03.2018

PLAN 09-10.03.2018

PLAN 16-17.03.2018

PLAN 23-24.03.2018

PLAN 06-07.04.2018 

PLAN 13-14.04.2018

PLAN 27-28.04.2018

PLAN 11-12.05.2018

PLAN 18-19.05.2018

PLAN 25-26.05.2018

PLAN 01-02.06.2018

PLAN 08-09.06.2018

PLAN 15-16.06.2018

 

 

 

 

 

 

W-M ZDZ w Olsztynie

Szkoły WMZDZ w Olsztynie

Kursy w WMZDZ w Olsztynie

Projekty unijne w WMZDZ w Olsztynie

Placówki WMZDZ w Olsztynie

Prawo jazdy - 10% zniżki dla słuchczy szkoły