Prowadzimy nabór do Gimnazjum dla Dorosłych (klasa III)

na rok szkolny 2018/2019

Gimnazjum dla Dorosłych

Celem szkoły jest umożliwienie  spełnienia obowiązku szkolnego lub obowiązku nauki osobom nieletnim, pełnoletnim zaś  nadrobienie zaległości edukacyjnych.

Gimnazjum jest ważnym etapem edukacji, ponieważ otwiera drogę do dalszego kształcenia,  zdobycia dowolnego tytułu zawodowego lub nabywania innych uprawnień  zawodowych. Realizujemy program Ministerstwa Edukacji Narodowej. Słuchacze Gimnazjum dla Dorosłych w Nidzicy otrzymują legitymacje uprawniające do zniżek na przejazdy i bilety wstępu. Nauka kończy się państwowym egzaminem gimnazjalnym organizowanym w naszej szkole.

Organizacja nauki:

• Gimnazjum dla Dorosłych jest 3-letnią szkołą, która kończy się egzaminem gimnazjalnym,
  • Kształcenie odbywa się w systemie zaocznym (zjazdy weekendowe, 2 razy w miesiącu).

Statut Gimnazjum dla Dorosłych

Wymagane dokumenty:

• Oryginał świadectwa szkoły podstawowej
  • Świadectwo ukończenia II klasy Gimnazjum
  • 2 zdjęcia

ZADZWOŃ I ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!