UWAGA SŁUCHACZE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO DLA DOROSŁYCH!!!

ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

ROZPOCZYNAJĄ SIĘ 10-11 WRZEŚNIA 2021 R.

 

 

 

ROK SZKOLNY 2021/2022

UCZNIÓW, KTÓRZY OD TEGO ROKU SZKOLNEGO BĘDĄ UCZNIAMI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO DLA DOROSŁYCH PODCZAS PIERWSZEGO ZJAZDU ZAPRASZAMY DO SEKRETARIATU W CELU PODPISANIA UMOWY O NAUKĘ.

 

W roku szkolnym 2021/2022 obowiązuje ubezpieczenie NW płatne 40,00 zł na rok, dotyczy to każdej klasy szkół zaocznych, jeżeli ktoś rezygnuje z powyższego ubezpieczenia zobowiązany jest złożyć rezygnację do sekretariatu podczas pierwszego zjazdu.

CZESNE dane do przelewu:

W-M ZDZ w Olsztynie

Bank PEKAO SA

Nr rachunku 85 1240 1590 1111 0000 1431 8151

W tytule: "Nazwisko i imię, klasa ........, czesne LO"

 

 

 

PLAN ROK SZKOLNY 2021/2022

PLAN 10-11.09.2021

PLAN 24-25.09.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


PLAN ROK SZKOLNY 2020/2021

Harmonogram zjazdów semestr zimowy roku szkolnego 2020/2021

PLAN 05-06.02.2021 nauka odbywa się w formie zdalnej na platformie Microsoft Teams

PLAN 12-13.02.2021 nauka odbywa się w formie zdalnej na platformie Microsoft Teams

PLAN 26-27.02.2021 nauka odbywa się w formie zdalnej na platformie Microsoft Teams

PLAN 05-06.03.2021 nauka odbywa się w formie zdalnej na platformie Microsoft Teams

PLAN 19-20.03.2021 nauka odbywa się w formie zdalnej na platformie Microsoft Teams

PLAN 26-27.03.2021 nauka odbywa się w formie zdalnej na platformie Microsoft Teams

PLAN 09-10.04.2021 nauka odbywa się w formie zdalnej na platformie Microsoft Teams

PLAN 16-17.04.2021 nauka odbywa się w formie zdalnej na platformie Microsoft Teams

PLAN 23-24.04.2021 nauka odbywa się w formie zdalnej na platformie Microsoft Teams

PLAN 07-08.05.2021 nauka odbywa się w formie zdalnej na platformie Microsoft Teams

PLAN 14-15.05.2021 nauka odbywa się w formie zdalnej na platformie Microsoft Teams

PLAN 28-29.05.2021 Uwaga! zajęcia odbywają się w szkole przy ul. Barke 2

PLAN 11-12.06.2021 Uwaga! zajęcia odbywają się w szkole przy ul. Barke 2

PLAN 18-19.06.2021 Uwaga! zajęcia odbywają się w szkole przy ul. Barke 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HARMONOGRAM ZJAZDÓW 2020/2021 semestr letni     PO ZMIANIE 

 

Konferencja instruktażowa przedegzaminacyjna, sesja styczeń 2021r.

Klasa 1 harmonogram egzaminow zdalnych semestr pierwszy

Klasa 2 harmonogram egzaminow zdalnych semestr trzeci 

Klasa 3 harmonogram egzaminow zdalnych semestr piąty

 

 

PLAN 11-12.09.2020

PLAN 25-26.09.2020

PLAN 09-10.10.2020

PLAN 16-17.10.2020 UWAGA ZMIANA!

PLAN 23-24.10.2020

PLAN 13-14.11.2020 nauka będzie odbywać się w formie zdalnej na platformie Microsoft Teams

PLAN 20-21.11.2020 nauka będzie odbywac się w formie zdalnej na platformie Microsoft Teams

PLAN 27-28.11.2020 nauka będzie odbywac się w formie zdalnej na platformie Microsoft Teams

PLAN 04-05.12.2020 nauka będzie odbywac się w formie zdalnej na platformie Microsoft Teams

PLAN 11-12.12.2020 nauka będzie odbywac się w formie zdalnej na platformie Microsoft Teams

PLAN 08-09.01.2021 nauka będzie odbywac się w formie zdalnej na platformie Microsoft Teams

PLAN 15-16.01.2021 nauka będzie odbywac się w formie zdalnej na platformie Microsoft Teams

PLAN 22-23.01.2021 nauka będzie odbywac się w formie zdalnej na platformie Microsoft Teams

 

 

 

 

 

 

 

 


PLAN 2019/2020

HARMONOGRAM ZJAZDÓW semestr letni

PLAN 07-08.02.2020  

PLAN 14-15.02.2020

PLAN 28-29.02.2020

PLAN 06-07.03.2020

PLAN 27-28.03.2020

PLAN 03-05.04.2020

PLAN 17-18.04.2020

PLAN 08-09.05.2020

PLAN 15-16.05.2020

PLAN 29-30.05.2020

PLAN 05-06.06.2020

HARMONOGRAM EDGZAMINÓW ZDALNYCH KLASA 1 i 2

HARMONOGRAM EGZAMINÓW ZDALNYCH KLASA 3

HARMONOGRAM ZJAZDÓW semestr zimowy  UWAGA ZMIANA (listopad 3 zjazdy)! 

 

PLAN 13-14.09.2019

PLAN 20-21.09.2019

PLAN 27-28.09.2019

PLAN 11-12.10.2019

PLAN 25-26.10.2019

PLAN 15-16.11.2019

PLAN 22-23.11.2019

PLAN 29-30.11.2019 

PLAN 06-07.12.2019 

PLAN 13-14.12.2019

PLAN 10-11.01.2020

PLAN 17-18.01.2020

 


PLAN 2018/2019

HARMONOGRAM ZJAZDÓW semestr wiosenny

PLAN 14-15.09.2018

PLAN 28-29.09.2018

PLAN 05-06.10.2018

PLAN 19-20.10.2018

PLAN 26-27.10.2018

PLAN 09-10.11.2018

PLAN 16-17.11.2018

PLAN 23-24.11.2018 

PLAN 07-08.12.2018

PLAN 14-15.12.2018

PLAN 04-05.01.2019

PLAN 11-12.01.2019

PLAN 18-19.01.2019

PLAN 08-09.02.2019

PLAN 15-16.02.2019

PLAN 22-23.02.2019

PLAN 08-09.03.2019

PLAN 15-16.03.2019

PLAN 29-30.03.2019

PLAN 05-06.04.2019

PLAN 12-13.04.2019

PLAN 26-27.04.2019

PLAN 10-11.05.2019

PLAN 24-25.05.2019

PLAN 07-08.06.2019

PLAN 14-15.06.2019


PLAN NA ROK SZKOLNY 2017/2018

PLAN 15,16.09.2017

PLAN 29,30.09.2017

PLAN 13,14.10.2017

PLAN 20-21.10.2017

PLAN 27-28.10.2017

PLAN 17-18.11.2017

PLAN 24-25.11.2017

PLAN 01-02.12.2017

PLAN 08-09.12.2017

PLAN 15-16.12.2017

PLAN 05-07.01.2018

PLAN 12-13-14.01.2018

PLAN 19-20-21.01.2018

DODATKOWY TERMIN EGZAMINÓW

PLAN 09-10.02.2018

PLAN 16-17.02.2018

PLAN 02-03.03.2018

PLAN 09-10.03.2018

PLAN 16-17.03.2018

PLAN 23-24.03.2018

PLAN 06-07.04.2018 

PLAN 13-14.04.2018

PLAN 27-28.04.2018

PLAN 11-12.05.2018

PLAN 18-19.05.2018

PLAN 25-26.05.2018

PLAN 01-02.06.2018

PLAN 08-09.06.2018

PLAN 15-16.06.2018

 

 

 

 

 

 

W-M ZDZ w Olsztynie