Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Szkoły w Nidzicy - W-M ZDZ - Warmińsko - Mazurski Zakład Doskonalenia Zawodowego w Olsztynie
budynek Centrum Edukacji w Nidzicy

Szkoły w Nidzicy

Edukacja na najwyższym poziomie - 6 szkół

W Nidzicy wrażenie robi nie tylko zamek, ale także rozmach oferty edukacyjnej stworzonej z myślą o osobach pracujących i nie tylko. Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe, liceum ogólnokształcące dla dorosłych, szkoła branżowa I i II stopnia, szkoła policealna, technikum – to aż 6 miejsc czekających na uczniów, którzy zdecydują się zadbać o swoją zawodową przyszłość.

Są to miejsca oferujące naukę w warunkach sprzyjających nauce, pod okiem doświadczonych pedagogów. Posiadamy pracownie wyposażone w tablice multimedialne, rzutniki, laptopy, część pomieszczeń jest klimatyzowanych. Dajemy gwarancję wykształcenia w oparciu o programy MEN. Poza tym, atutem naszej siedziby przy ul. Barke 2 jest nowoczesne łącze światłowodowe, dzięki której cała społeczność szkolna może korzystać z innowacyjnych metod dydaktycznych.

ZDZ w Nidzicy na Facebooku

Odwiedź profil

Kontakt

Chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat naszej szkolnej oferty? Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszelkie Twoje pytania i wątpliwości.

Szkoły w Nidzicy

Zadaj pytanie

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka prywatności Google i Warunki świadczenia usług

Newsletter