Centrum Edukacji w Nidzicy powołane zostało przez Warmińsko-Mazurski Zakład Doskonalenia Zawodowego w Olsztynie w 1993 r. W pierwszych latach swojego istnienia mieściło się przy ul. Kolejowej 25, następnie przeniesione zostało na ul. Słowackiego 7, jednak ostatecznie siedziba Centrum znalazła się na ul. Karola Barke 2.

Prowadzimy szkoły dzienne i zaoczne:

  • Szkoła Podstawowa dla Dorosłych (klasa VII i VIII, oddziały dla młodzieży i dorosłych) 
  • Gimnazjum (klasa III)
  • Branżowa Szkoła I stopnia (dawniej Zasadnicza Szkoła Zawodowa)
  • Technikum 
  • Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
  • Szkoła Policealna dla Dorosłych

Organizujemy kursy, szkolenia, seminaria wg potrzeb zarówno dla pracujących jak i bezrobotnych.

Od kilku lat aktywnie uczestniczymy w działaniach związanych z pozyskaniem funduszy Unii Europejskiej na realizację projektów szkoleniowych. Jednym z naszych atutów jest zespół profesjonalnie przygotowanych i wykwalifikowanych wykładowców, ekspertów, trenerów i organizatorów szkoleń, którzy czerpią swoją wiedzę i doświadczenie z pracy w krajowych i międzynarodowych programach edukacyjnych.

W 2005 roku ZDZ uzyskał certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2000 w zakresie projektowania i realizacji procesów edukacyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi naszej działalności i oferty. Zapewniamy elastyczność we współpracy oraz bieżące dopasowywanie oferowanych usług do indywidualnych wymagań i potrzeb każdego Klienta.

 

ul. K. Barke 2

13-100 Nidzica

tel/fax: 089 625 75 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

W-M ZDZ w Olsztynie

Szkoły WMZDZ w Olsztynie

Kursy w WMZDZ w Olsztynie

Projekty unijne w WMZDZ w Olsztynie

Placówki WMZDZ w Olsztynie

Prawo jazdy - 10% zniżki dla słuchczy szkoły