Centrum Edukacji w Nidzicy powołane zostało przez Warmińsko-Mazurski Zakład Doskonalenia Zawodowego w Olsztynie w 1993 r. W pierwszych latach swojego istnienia mieściło się przy ul. Kolejowej 25, następnie przeniesione zostało na ul. Słowackiego 7, jednak ostatecznie siedziba Centrum znalazła się na ul. Barke 2.

Prowadzimy szkoły dzienne i zaoczne:

  • Szkoła Podstawowa dla Dorosłych (klasa VII i VIII, oddziały dla młodzieży i dorosłych)
  • Branżowa Szkoła I stopnia (dawniej Zasadnicza Szkoła Zawodowa)
  • Technikum
  • Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
  • Szkoła Policealna dla Dorosłych

Organizujemy kursy, szkolenia, seminaria wg potrzeb zarówno dla pracujących jak i bezrobotnych.

Od kilku lat aktywnie uczestniczymy w działaniach związanych z pozyskaniem funduszy Unii Europejskiej na realizację projektów szkoleniowych. Jednym z naszych atutów jest zespół profesjonalnie przygotowanych i wykwalifikowanych wykładowców, ekspertów, trenerów i organizatorów szkoleń, którzy czerpią swoją wiedzę i doświadczenie z pracy w krajowych i międzynarodowych programach edukacyjnych.

W 2005 roku ZDZ uzyskał certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2000 w zakresie projektowania i realizacji procesów edukacyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi naszej działalności i oferty. Zapewniamy elastyczność we współpracy oraz bieżące dopasowywanie oferowanych usług do indywidualnych wymagań i potrzeb każdego Klienta.

 

 

Centrum Edukacji w Nidzicy

ul. Barke 2

13-100 Nidzica

tel./fax: 89 625 75 44

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W-M ZDZ w Olsztynie